Střechy - rekonstrukce, opravy, hydroizolace, zateplení

Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti klempířských prací, oprav a rekonstrukcí střech, pokládání a lepení hydroizolačních pásů, pokládání střešních krytin a služby drobných stavebních činností.

Rychlý kontakt: 739 290 156

O nás

Naše firma vznikla jako čistě klempířská firma a postupně jsme rozšířili naši činnost o další specializace spojené se střechama. Máme stálý kádr spolupracovníků, kteří vědí jak na to! Jsme schopni dělat střechy jak průmyslových objektů tak i střechy na budovách malého rozsahu - střechy garáží, pergoly, střechy krytých stání, střechy technických budov, střechy případně celé zahradní domky atd. Jsme soběstační v těchto činnostech a jsme schopni v rámci těchto zakázek provádět i drobné práce nesouvisejících přímo s naší činností jako jsou drobné zednické práce, napojení svodů na kanalizaci apd.

_BACK

Vybrané reference

Střechy Ostrava - zahradní posezení

Postavení pergoly, tesařské práce, klempířské práce, pokrytí krytinou - šindel, vyzdění boků a komínu, nátěry lazurou.

Střechy Ostrava: rodinný dům Stará Bělá

Na RD ve Staré Bělé proběhlo kompletní realizace střechy,klempířeské práce, tesařské práce, stření fólie - parozábrana, položení lehké střešní krytiny LINDAB, svodů, podokapních žlabů, provedení sněhových zábran, kompletní oplechování, napojení na dešťovou kanalizaci. Byly zabudovány střešní okna, podbití podhledů.

další reference